Naposledy vo Véčku?

Naši pravidelní diváci mali veľakrát príležitosť nás a naše predstavenia vidieť práve v bratislavskom V-klube. Avšak tento piatok sa tam objavíme naposledy s obľúbenou komédiou Rodinný návod. Prečo veci skončili takto, a kde bude naša domáca scéna?

Vyše päť rokov sme vo Véčku pôsobili, ako na domácej scéne a premiérovala tu väčšina našich predstavení, ako napríklad Staroval, Maturitné stretko, Za meškanie sa ospravedlňujeme, Vysnívané predstavenie, Rodinný návod 1, Rodinný návod 2 a veľa ďalších činohier, ktoré momentálne nehráme. Predstavenie Sedma tu dokonca zažilo veľkolepú premiéru spojenú s nečakanou derniérou. Ani nemusíme spomínať ako ťažko sa nám s Véčkom bude lúčiť, a že odchodom z neho strácame kus seba a našej histórie. Vždy nám vychádzalo v ústrety a boli sme s ním nadmieru spokojní, ale rozhodnutia padli a SD Nivy sa stávajú našou novou domácou scénou. Vedeli nám poskytnúť hlavnú sálu, v ktorej sa hrajú predstavenia ako skúšobňu, čo znamená, že dokážeme všetko pripraviť kvalitnejšie. Taktiež nám dovolili upraviť si ju podľa vlastných potrieb, ale o tom nebudeme ešte veľa prezrádzať. Všetko sa čoskoro dozviete.

Melanchóliu spojenú s rozlúčkou odoženieme smiechom v komédii Rodinný návod. Prešla takmer večnosť od dňa 18. 9. 2013, kedy sme vo Véčku práve touto činohrou zahájili našu dlhoročnú spoluprácu. Odvtedy sa hra rovnako ako my zmenila, prepísala a vznikla jej tretia verzia. Nemôžeme nespomenúť, že si konečne získala Maťove sympatie. Vy to možno neviete, ale hry Rodinný návod 12 patrili k jeho najmenej obľúbeným predstaveniam vôbec, a dokonca 3 roky vzdoroval ich pokračovaniu. Nakoniec sa nechal presvedčiť a je určite rád za svoje rozhodnutie. Videli ste už jeho novú podobu? Máte jedinečnú príležitosť.

Pozývame Vás posledný krát do Véčka na Rodinný návod, ktorý sa bude hrať v piatok o 19:00. Môžete sa tešiť na malé občerstvenie a slávnostný prípitok. Vstupenky si môžete rezervovať kliknutím na tento odkaz: https://divadlotandem.sk/rodinny-navod-2/ alebo si ich kúpiť na mieste.

Tešíme sa na Vás!

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

KZP logo proint logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2021