Stovka v Divadle TANDEM! Viete, kto ju oslavuje?

Životné jubileá treba poriadne osláviť! A týmto heslom sa riadime aj my, členovia Divadla TANDEM. Tešíme sa o to viac, že za týmto okrúhlym číslom stojí každý jeden z nás.

Už v piatok 16. marca totiž odohráme naše 100. predstavenie, ktorého súčasťou budú nielen naši momentálni členovia, ale aj tí, ktorí sa pričinili o divadelné úspechy v minulosti. Samozrejme, nesmú chýbať naši fanúšikovia, pre ktorých máme tentokrát prichystaných až niekoľko prekvapení!

Tým prvým bude špeciálne usporiadanie kresiel, aké bude mať vo V-klube pri našich predstaveniach premiéru. Vyskúšate si barové sedenie a nebude chýbať ani občerstvenie. V tento večer urobíme všetko preto, aby ste sa vy, naši diváci, cítili čo najlepšie. Presne tak, ako sme sa o to snažili aj predchádzajúcich 99-krát!

Na náš program si vyčleňte zhruba dve hodinky. Že vám to nestačí? V tom prípade ste pozvaní aj na afterparty, ktorú príležitostne organizujeme aj pri iných významných vystúpeniach.

A hoci podujatie sme oficiálne nazvali „100. predstavenie Divadla TANDEM“, v skutočnosti budete mať možnosť uvidieť hneď niekoľko inscenácií. Na svoje si prídu všetci návštevníci. Zaspomínate si s nami na hry, ktoré už nie sú v našom repertoári ako komédia Upíria kríza či prvý tandemácky muzikál Krv a cit. Tí, ktorí sa nevedia rozhodnúť, ktoré z našich predstavení by si ešte chceli pozrieť, vzhliadnu hneď niekoľko scénok. Upúta vás muzikál pre mladých Maturitné stretko alebo dramatická činohra Vysnívané predstavenie?

Tešia sa na vás mnohí členovia, ktorí už opustili náš vynikajúci kolektív. Nezabudnuteľná Martina Jandačková nás opäť poteší svojím bravúrnym speváckym výkonom, ktorý roky predvádzala v muzikáli Staroval a zaspomínajú si s nami aj naši ďalší dlhoroční divadelní príbuzní ako Jožko Miklík, Mirka Merklová či Igor Kmiť. Programom nás bude sprevádzať zakladateľ TANDEMu Martin Michael Benčič, ktorý prezradí aj pikošky, o ktorých ste doteraz nepočuli!

Pokiaľ vás predchádzajúce riadky navnadili a chcete si zarezervovať tie najlepšie miesta, urobte tak ihneď na tomto linku: http://divadlotandem.sk/100-predstavenie-divadla-tandem/.

Tešíme sa na vás všetkých už v piatok 16. marca o 19:00 vo V-klube!

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

KZP logo proint logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2021