fbpx

Rok 2017: Takýchto divákov sme ešte nemali!

Záver roku sa nám pomaly blíži a s ním aj nepísaná povinnosť – zhodnotiť naše úspechy a doterajšiu činnosť počas uplynulých mesiacov. Rok 2017 bol bohatý nielen na nové inscenácie, ale aj na nových členov a špeciálne predstavenia!

Začiatok roku sme odštartovali vo veľkom štýle. Premiéra Vysnívané predstavenie zaznamenala veľký úspech aj napriek vysokým diváckym očakávaniam. Sála V-klubu bola kompletne vypredaná už niekoľko dní pred predstavením a táto jedinečná dramatická činohra je doteraz jednou z najobľúbenejších hier mnohých našich priaznivcov.

Na triumfálny štart sme sa rozhodli už o pár týždňov nadviazať ďalšou premiérou, tentokrát z úplne iného „súdka“. Hudobná rozprávka O klaunovi a dievčatku si získala srdcia najmenších, ale urobili sme ňou radosť aj všetkým rodičom, ktorí od marca majú možnosť zabaviť svoje ratolesti veselým cirkusom. Ten prináša aj nejedno ponaučenie! Veľkolepá rozprávka úspešne vyplnila medzeru v našom repertoári, ktorý bol až do minulého roku určený najmä dospelým divákom.

Aké by to bolo leto bez tradičnej tandemáckej prázdninovej pesničky?

Klip k piesni „Smiech nie je život náš“ sa nakrúcal v dedinke Veľká Lúč a toto natáčanie sme si naozaj užili! Hoci niektoré scény priniesli viac adrenalínu, ako by človek očakával, napokon všetko dobre dopadlo a mierne sarkastický výtvor si môžete pripomenúť kliknutím tu.

Tí, ktorí sledujete činnosť Divadla TANDEM už dlhšie, viete, že každoročne usporadúvame konkurz pre nových členov. Ten sa aj tento rok konal v júni, presne na deň detí. A tento magický dátum nám priniesol obrovské šťastie! Casting bol jednoznačne najúspešnejší zo všetkých, ktoré sa doteraz v TANDEMe uskutočnili. Vďaka nemu sme totiž v našom kolektíve  privítali až 14 nových členov! A treba podotknúť, že veľmi šikovných. Hoci niektorí už v TANDEMe nepôsobia, viaceré nové tváre ste už mali možnosť v našich hrách vidieť naživo.

Hovorí sa, že do tretice všetko dobré.

Tak sme v priebehu jediného polroka aj my uviedli celkom tri nové hry, pričom tou poslednou bola legendárna komédia Sedma. Tá bola určená najmä publiku, ktoré túžilo s nami prežiť, či zaspomínať si na časy strávené na vysokoškolskom internáte. Hoci premiéra Sedmy si vyslúžila nadšené ovácie divákov, reprízy sa nedočkala. Pokiaľ vás zaujímajú detaily, môžete sa o nich dočítať v nedávno publikovanom článku.

Pokiaľ čítate tieto riadky, tak s nami zdieľate úplne nový dizajn webových stránok, ktoré uzreli svetlo internetového sveta začiatkom septembra. Nový vzhľad je prehľadnejší, profesionálnejší, ale najmä prístupnejší pre našich fanúšikov.

Minulý mesiac ste mali možnosť vidieť jedno predstavenie až dvakrát. Bola ním obľúbená komédia Rodinný návod, ktorá vznikla „vcucnutím“ dvoch hier do jednej. Ako sa ukázalo, tento krok bol vydarený, obe predstavenia boli plné smiechu divákov, ktorí si vďaka ucelenejšiemu deju teraz môžu vychutnať ešte viac zábavy.

Len nedávno sme vám priniesli našu novučičkú vianočnú pesničku. „Najkrajší darček“ je veľmi emotívny a okamžite si vyslúžil množstvo pozitívnych ohlasov našich fanúšikov. Aj prostredníctvom tejto piesne si môžete navodiť vianočnú atmosféru z pohodlia domova.

 
Pár ďalších faktov z roku 2017:

Všetkým našim priaznivcom aj kritikom srdečne ďakujeme za priazeň a sľubujeme, že sa v roku 2018 budeme snažiť prinášať vám ešte kvalitnejšie divadelné zážitky!

Andrea Čellárová

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023