fbpx

UŽ NEAKTUÁLNE: Dodatočný SPEVÁCKY KONKURZ do muzikálu

Ochotnícke Divadlo TANDEM, ktoré pôsobí v Bratislave a je na divadelnej scéne už desať rokov, hľadá nových spevákov a speváčky vo veku od 18 rokov do pôvodného historického muzikálu z 18. storočia. Muzikál STAROVAL sa v pôvodnej verzii hral v bratislavskom „Véčku“ aktívne vyše päť rokov a pri príležitosti jubilejného výročia sa pripravuje jeho obnovená premiéra na 09.12.2022.

Ak máš spevácke skúsenosti a chceš byť súčasťou tohto projektu, pošli kompletne vyplnenú prihlášku, ktorú nájdeš pod článkom, spolu s ukážkou svojho spevu na e-mail:

divadlotandem@gmail.com

Pokiaľ ti veľkosť súboru neumožňuje pridať ho do e-mailu, tak pošli link na externé úložisko, kde si súbor uložil (uschovna.cz, uloz.to,...).


Čo ťa s nami čaká?

Čaká ťa skvelý kolektív hercov, spevákov, tanečníkov a zákulisný tím, ktorí už s nadšením pracujú na projekte bez finančnej odmeny. Skúšame vždy v pondelok a v utorok od 17:30 do 20:00 podľa vopred daného rozpisu, individuálne s režisérom a každý sa pripravuje aj doma. K dispozícii dostaneš hudobné podklady vrátane nôt a libreta.

Ide o spevácky zbor, ktorý je súčasťou scény (nie backstage). Tento dodatočný konkurz je určený pre uchádzačov, ktorí majú vážny záujem a nadšenie pre spev i divadlo. Keďže muzikál už základné obsadenie má, táto ponuka je časovo obmedzená. Preto neváhaj a pošli prihlášku ešte dnes.


PRIHLÁŠKA + dotazník

+421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012 – 2024