fbpx

Zase meškáme. Prepáčte.

Príďte sa psychicky pripraviť na Vianočné cesty vlakom v predstavení  Za meškanie sa ospravedlňujeme. Predstavenie sa odohráva v stresom naplnenom vlaku, kde nechýbajú typicky naštvaní a priveľmi extrovertní dôchodcovia, ticho trpiaci študenti  a úlisní páni, ktorí sa na druhých až moc tisnú. Smradľavá koženka sedadiel v kupé je nasiaknutá zabudnutými spomienkami, nenaplnenými túžbami a starou romancou.

Môžete sa tešiť na trpko vtipného Ignáca (Martin Michael Benčič), či hurónsky prostorekú Jaroslavu (Angelika Horváthová). Obaja sú dôchodcovia, obaja sú mrzutí a obaja ešte so životom celkom neskončili. Rola Ignáca bola pôvodne napísaná pre Petra Trnku, ale kvôli časovej tiesni bola nacvičená Martinom Michaelom Benčičom.

Dej hry je veľmi autentický. Vznikla vďaka spojeniu rôznych historiek priamo od našich divákov, ktorí nám písali ako súkromné správy, tak aj priamo na tandemácky facebook. Taktiež je pravidelne aktualizovaná  a doplňovaná novými zážitkami z ciest vlakmi.

Herci prezradili, že najťažšie nacvičiteľná scéna bola práve bozkávacia scéna Ignáca (Martin Michael Benčič) a Jaroslavy (Angelika Horváthová), pretože sa obaja herci stále smiali. Ťažké bolo aj pre Denisa (Filip Staňo) ovládnuť smiech pri Paulínkinej (Veronika Žigmundová) vete : „Asi bude pršať.

Toto všetko a ešte oveľa viac môžete vidieť v predstavení, ktoré sa bude hrať v piatok v SD Nivy o 19:00. Vstupenky si môžete kúpiť na mieste alebo si ich rezervovať kliknutím na tento odkaz: https://divadlotandem.sk/za-meskanie-sa-ospravedlnujeme/.

 
+421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012 – 2024