fbpx

Víkend bude veselý až dvakrát. Príďte sa zasmiať s nami!

Už o pár dní k nám zavítajú tie najobľúbenejšie dni z celého týždňa. A keďže počasie nám v poslednom čase veľa radosti neprináša, skúsime sa rozveseliť tak, ako to v TANDEMe robíme vždy. Smiechom, zábavou, ale najmä s vami, divákmi!

Už v piatok sa vám v priestoroch SD Nivy predvedieme s tragikomédiou Po svadobnej ceste, ktorá pobaví všetkých, čo sa dostávajú do nepredvídateľných situácii so svojím partnerom. Pokiaľ sa chcete odreagovať, alebo sa priučiť tomu, ako sa to vo vzťahu nemá robiť, v piatok vás presne o 19:00 horlivo očakávame! Lístky na toto predstavenie si môžete objednať už v predstihu.

Pokiaľ máte, alebo poznáte malé deti, ktoré sa nevedia vpratať do kože, zoberte ich na hudobnú rozprávku O klaunovi a dievčatku, kde sa zaručene vybláznia, do sýtosti nasmejú a veľa sa toho aj naučia, najmä o tom, aké dôležité je mať v živote kamaráta. Naši klauni sa na malých, ale aj tých veľkých, tešia už v nedeľu o 16:00 vo V-klube. Kúpte si vstupenky čo najskôr, aby vaše detičky videli, že to myslíte vážne! :)

 

Tešíme sa na vás!

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023