fbpx

Piatok trinásteho: Oslávte ho s nami!

Či už ste poverčivý alebo nie, verte, že tento rok sa v povestný nešťastný deň nič zlé neudeje. Môžeme to garantovať, ak ho strávite s Divadlom TANDEM! Naopak, pôjde o naše prvé tohtoročné podujatie pre verejnosť, ktoré bude plné prekvapení. Na našich verných fanúšikov, ale aj na nových priaznivcov, čaká bohatý program, v rámci ktorého uvidíte najmä ukážky hier z nášho repertoára. Nebudú chýbať obľúbené scény a piesne z muzikálov aj činohier.

 

Ešte niekto váha, či sa zúčastní premiéry novej inscenácie Vysnívané predstavenie, ktorá sa bude konať týždeň po tandemáckom mixe? Ak áno, máte jedinečnú možnosť vidieť úplne prvú ukážku z tejto drámy! Môžete sa tešiť aj na ďalšie osviežujúce vstupy našich tandemákov, ktoré si nechávame ako prekvapenie.

Tandemácky mix sa koná pri príležitosti 60. narodenín Ľudmily Benčičovej Duducovej, s ktorou si pripomenieme, prečo je pre nás taká dôležitá! Programom vás budú sprevádzať Martin Michael Benčič a Andrea Čellárová.

Príďte s nami oslavovať už v piatok 13. januára o 19:00 hod. do SD Nivy! Vstupné je dobrovoľné. Nakoľko je počet miest obmedzený, odporúčame rezervovať si vstupenku tu. Informácie o udalosti môžete sledovať aj na Facebooku. TEŠÍME SA NA VÁS!

+421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012 – 2024