fbpx

A novou kráľovnou sa stáva…!

V rámci Divadla TANDEM už budúci pondelok zažijeme korunováciu novej predstaviteľky kráľovnej v obľúbenom muzikáli Staroval. Stvárni ju Andrea Milecová, ktorú máte možnosť poznať najmä ako Alicu z Maturitného stretka či Máriu z nedávno uvedenej drámy Vysnívané predstavenie. Aďky som sa preto opýtala na pocity v súvislosti s jej premiérou.

 

A: Už budúci pondelok ťa uvidíme v role kráľovnej po prvýkrát. Čí to bol nápad a čo bolo príčinou toho, že sa budeš alternovať s hereckou kolegyňou Giovannou Salvatierrou Gutierrez?

AM: Nápad to bol zrejme Maťov (Martin Michael Benčič), ale dôvod mi je doteraz záhadou :). Asi potreboval alternáciu, aby bola istota, že niekto bude vždy k dispozícii.

A: Ako dlho ti trvalo nacvičovanie kráľovnej?

AM: Pre mňa ešte stále trvá, aj keď oficiálne sme na to mali len dve skúšky. Keďže pre ostatných hercov to nie je nič nové, oni tie skúšky veľmi nepotrebovali, takže som im veľmi vďačná, že ich kvôli mne a Janke (Jana Kočnerová), ktorá hrá tentoraz prízrak, zvládli.

A: V Starovali si doteraz účinkovala ako prízrak. Nebude ti táto úloha chýbať?

AM: S prízrakom som sa ešte oficiálne nerozlúčila. Keď bude hrať kráľovnu Jovi (Giovanna Salvatierra Gutierrez), stále si prízrak môžem zahrať.

A: Dala ti bývalá kráľovná nejaké rady, aby si svoju úlohu stvárnila čo najlepšie?

AM: Dala, ale ona o tom nevie J.  Spolu sme sa o postave kráľovnej veľmi nerozprávali, ale snažila som sa od nej „odkukať“, čo sa len dalo.

A: V čom sa bude tvoja kráľovná odlišovať od tej predošlej?

AM: Prvá vec, čo mi napadla, bola, že nebude taká pekná :). Ani neviem, určite bude odlišná, ale v čom, to je ťažko povedať, nechajme sa prekvapiť.

A: Ako hodnotíš herecký výkon svojho nastávajúceho kráľa?

AM: S Trnkym (Peter Trnka) sa mi skvelo hralo už v Maturitnom stretku, kde sme spolu hrali pár, teda sme si už na seba trochu zvykli a okrem toho je výborný herec, takže ja sa na hranie s ním len teším.

A: Máš pred svojou pondelkovou premiérou trému?

AM: Vôbeeec, na stupnici od 1-10 je to asi 20 :),  a to ešte nie je ani pondelok!

 

Andrea Čellárová

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023