fbpx

Nevie sa zbaviť svojich múch

Mária (Andrea Milecová) je herečka ako každá iná, aj keď má svoje muchy (doslova). Ale predsa ste príbeh, ako je ten jej, ešte nepočuli. Prečo? Odpoveď je jednoduchá. Mária totiž neprestáva snívať. Tiež radi snívate? Zasnívajte si spolu s ňou na Vysnívanom predstavení a nechajte sa pobaviť jej neustále sviežim humorom na poslednom vystúpení tejto veľkolepej komičky.

Vysnívané predstavenie je dramatická činohra, ktorá odpremieróvala dňa 20.1.2017. Aj napriek tomu, že v roli bábok sa vystriedalo hneď niekoľko hercov, hlavná rola Márie bola vždy voľná pre Aďku Milecovú a Andreu Čellárovú. V roli Harlekýna si možno niektorí z Vás pamätajú našich bývalých členov Jerguša Mittera alebo Tomáša Hodu. V piatok sa môžete v tejto roli tešiť na Martina Michaela Benčiča, ktorý v tejto inscenácii pôvodne ani hrať nemal. Stalo sa to kvôli tomu, že alternácie nemohli ísť na jedno dohodnuté vystúpenie a tak sa to namiesto nich naučil. V roli Cecílie sa predstavila Janka Kočnerová s Monikou Vrobelovou, ktorá si v piatok opäť zahrá.

Malý hlavolam na záver. Šesť postáv, päťdesiat minút a jeden herec. Ako je to možné? To zistíte v piatkovom predstavení v SD Nivy o 19:00. Lístky si môžete kúpiť kliknutím na tento odkaz: https://divadlotandem.sk/vysnivane-predstavenie/ alebo si ich kúpiť na mieste hodinu pred predstavením.

Tešíme sa na Vás.

  
+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023