fbpx

Je tu koniec.

Už tento piatok sa spoločne rozlúčime s divadelnou sezónou 2018/2019. Ako inak, než s Vašou obľúbenou komédiou Za meškanie sa ospravedlňujeme? Navyše Vás čaká malé prekvapenie v podobe našej novej herečky Dominiky Bobčekovej.

Dominika sa už tento piatok prvýkrát  postaví na javisko, pred Vás – divákov. Ako sa cíti? Ako prebiehali jej skúšky? Prečítajte si v krátkom rozhovore:

Dominika, už tento piatok Ťa čaká premiéra. Ako ti išlo nacvičovanie?

Dominika: „Moje nacvičovanie je ešte stále v procese, takže k otázke sa neviem úplne vyjadriť, no samozrejme, že sa mi v nej každý snaží pomôcť a ja dúfam, že nesklamem mojich spoluhercov a najmä divákov, keďže ide o moje prvé vystúpenie, ktoré je výnimočné. V Tandeme som približne 5 mesiacov, takže snáď sa na mňa niečo za ten čas nalepilo. Môžem povedať, že čas, ktorý som tu strávila mi veľmi pomohol, či už ide o prácu s hlasom alebo javiskové vystupovanie, pretože na našich hodinách sa vždy snažíme prísť na chyby, ktoré robíme, a tým sa ďalej zdokonaľovať.

Ako sa cítiš?

Dominika: „Samozrejme, že z prvého vystúpenia mám veľké obavy, no na druhej strane sa zároveň teším, ako sa konečne postavím na javisko. Môžem teda povedať, že moje pocity sú zmiešané. Pred vystúpením budem určite pociťovať veľkú nervozitu, ale tá zo mňa opadne, keď sa to celé začne. Navyše moji kolegovia - herci, sú veľmi príjemní a šikovní ľudia, ktorí sa dokážu vzájomne podporiť a pomôcť si, takže si myslím, že to dobre dopadne a neviem sa dočkať piatkového vystúpenia.

Ako sa Dominika popasuje s jej rolou? A koho si vlastne v inscenácii zahrá? To a oveľa viac príďte zistiť už tento piatok do SD Nivy. Lístky si môžete kúpiť kliknutím sem: https://divadlotandem.sk/za-meskanie-sa-ospravedlnujeme/ alebo priamo na mieste, hodinu pred začiatkom predstavenia.

Tešíme sa na Vás.

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023