fbpx

ARTIOfest

ARTIOfest je nový multižánrový umelecký festival určený pre všetkých nadšencov umenia. Uskutoční sa v sobotu 23.2.2019 od 10:00 - 21:00 v SD Nivy.

Môžete sa tešiť na neprofesionálnych umelcov z každého kúta, uvidíte divadlo (miestne bratislavské aj z ďalekého východu z Košíc), tanec, spev, výstavu obrazov a fotografií, vypočujete si stand-up, ale aj autorské čítanie mladých spisovateľov, ktorých môžete poznať z časopisu Abdon, či z vydavateľstva Hydra, a ktorých môžete vidieť a vyspovedať počas dňa na besedách s nimi.

Okrem toho si pripravte uši aj na hudobné čísla, zaznie gitara, hang drum, či celá kapela. Počas dňa si môžete rozhýbať kosti na workshopoch, chystá sa pre vás tanec, divadlo, bojové umenie, či kreatívna chvíľka pri točení hrnčiarskeho kruhu. Ak si budete chcieť oddýchnuť, poseďte v čajovni s dobrou knižkou, ktorú si môžete vziať domov. Nezabúdame ani na najmenších, pre tých je vyhradená sála s celodenným animačným programom, detičky si prídu na svoje s divadlom, tancom, hrami, kreatívne dušičky môžu kresliť a maľovať. Aby ste od nás nešli na prázdno, je prichystaná tombola, kde môžete vyhrať všetko kreatívne, čo na ARTIOfeste objavíte. Vstupné (dobro)voľné, preto neváhajte a zakuklite sa do kreatívnej ulity, z ktorej na konci dňa vyjde nádherný zážitok, ktorý inde veru nelieta.

Všetky podrobnosti a informácie hľadajte na našej FB stránke www.facebook.com/ARTIOfest a v udalosti https://www.facebook.com/events/421126091760667/, kde priebežne pridávame ďalšie informácie.

+ 421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012-2023