fbpx

7 + 1 TOP momentov Divadla TANDEM v roku 2016

Len pred pár dňami sme privítali nový rok, no spolu s našimi priaznivcami by sme sa chceli obzrieť aj za divadelným rokom 2016. Toto obdobie prinieslo TANDEMu mnohé zmeny, vďaka ktorým sme sa opäť pohli vpred. Preto vám prinášame prehľad TOP momentov, ktoré sprevádzali uplynulý, mimoriadne úspešný rok!

 

17. apríl

Jubilejné 60.-te predstavenie Divadla TANDEM – česť zahrať si v ňom dostali účinkujúci v inscenácii Rodinný návod. Táto komédia sa hrala v priestoroch IUVENTY, v ktorých už divadlo v súčasnosti nepôsobí.

 

3. jún

Mimoriadne dôležitý dátum! TANDEM po dlhých mesiacoch intenzívnych príprav odpremiéroval svoj veľkolepý muzikál Maturitné stretko. „MSko“, ako túto hru volajú členovia divadla, sa odvtedy hralo už niekoľkokrát a návštevníci si ho obľúbili najmä pre jeho humor a blízkosť tematiky pre široké spektrum divákov.

30. september

TANDEM začína hrávať v nových priestoroch Ružinova. Spolupráca s SD Nivy sa za ostatné mesiace javí ako veľmi úspešná a perspektívna. Možnosť predstaviť sa na úplne nových divadelných doskách dostala inscenácia Rodinný návod 2.

 

14. november

Tak, ako rok 2016 priniesol v TANDEMe niekoľko nových začiatkov, ako to v živote už býva, niečo musí aj skončiť. A práve v tento deň to padlo na jedno z najvtipnejších predstavení s názvom Upíria kríza. Divácky úspešná derniéra sa nezaobišla bez dojímavých slov a zvedavých očakávaní, či sa táto komédia ešte do repertoáru Divadla TANDEM raz vráti. Nuž, to ukáže len čas...

4. december

Na verejnosť preniká vianočná pesnička s názvom Priateľ, ktorá zaznamenáva množstvo pozitívnych ohlasov. Tandemáci optimisticky ladeným klipom odkazujú svojim priaznivcom, že Vianoce sú predovšetkým o tých, ktorých máme radi. Klip o priateľstve je navyše neoficiálnou oslavou vynikajúcich vzťahov tandemáckeho kolektívu. Pieseň Priateľ si môžete nielen vo vianočnom období vypočuť, ale aj pozrieť na tomto linku.

 

5. december

Dlho očakávaná obnovená premiéra populárneho muzikálu Staroval je na svete. Diváci prijali s nadšením veľké množstvo zmien, ktoré nový Staroval prináša. Okrem zmien v scenári a reorganizácie hereckého obsadenia ste mohli vidieť aj vynovené kostýmy a kulisy.

16. december

Veľkej zmeny sa dočkala aj inscenácia O hlúpej kráľovnej. V hlavnej úlohe ste mali možnosť vidieť Veroniku Gálovú, ktorá v úlohe excentrickej kráľovnej vystriedala bývalú členku divadla Andreu Kazimírovú. V súčasnosti jediná tandemácka rozprávka tak získala novú krv a veríme, že aj srdcia divákov.

+ 1

V poslednom kvartáli 2016 začalo Divadlo TANDEM aktívne pracovať na tom, aby sa diváci mali na čo tešiť aj v nastávajúcom roku. Už počas prvých mesiacov sa totiž predstavia dve úplne nové hry, ktoré oslovia každého. Náročnejší divák môže už čoskoro navštíviť Vysnívané predstavenie a v marci nás naspäť do detstva prenesie hudobná rozprávka O klaunovi a dievčatku.

 

ĎAKUJEME VÁM ZA PRIAZEŇ V ROKU 2016 A TEŠÍME SA NA VÁS PRI ĎALŠÍCH PREDSTAVENIACH!

+421 908 715 204

Prihláste sa k odberu Newslettera. Odoslaním svojej e-mailovej adresy súhlasíte so spracovaním údajov podľa GDPR.

PARTNERI

petrzalka logo proint logo tootoot logo
kamdomesta logo Ticketportal logo

Chcete nás podporiť? Číslo účtu: SK02 0200 0000 0031 6565 1753. Ďakujeme.


© Copyright 2012 – 2024